mgr Michał Gronowski

FIZJOTERAPEUTA

Od wczesnych lat sport był moją domeną, w każdej odsłonie i w każdej ilości, wtedy nie znałem jeszcze stwierdzenia "im więcej nie znaczy lepiej" przez liczne kontuzję musiałem zrezygnować z wielu aktywności fizycznych a żeby całkiem nie odstawić sportu na bok postawiłem na rozwój wiedzy o funkcjonowaniu ciała człowieka. Wtedy narodził się pomysł misji, pracy i pasji...jeśli możesz pomóc sobie, pomóż także innym. Jestem absolwentem AWF w Poznaniu, ukończyłem liczne kursy i szkolenia. W swojej pracy wykorzystuje głównie indywidualną terapię uzupełnioną odpowiednim doborem ćwiczeń. Zajmuję się: terapią manualną, mobilizacjami i manipulacjami stawowymi, rozluźnianiem mięśniowo - powięziowym, masażem, plastrowaniem dynamicznym, flossingiem oraz suchym igłowaniem. Dużą wagę przywiązuje do edukacji pacjenta, by brał czynny udział w procesie poprawy stanu swojego zdrowia. Podczas terapii staram się patrzeć na człowieka jako złożony organizm a nie tylko przez pryzmat objawów, z którymi do mnie trafił.

mgr Sandra Kwapich-Karasiewicz

FIZJOTERAPEUTKA

Szczególnie interesuje się fizjoterapią uroginekologiczną oraz ortopedyczną. Z ogromną pasją pragnę uśmierzać ból, eliminować dysfunkcję oraz poprawić jakość życia naszym pacjentom. W czasie wolnym jako instruktor, chętnie pomagam podopiecznym na zajęciach „zdrowy kręgosłup”, a sama pasjonuje się szeroko pojętą kulturą fizyczną.

mgr Norbert Karasiewicz

FIZJOTERAPEUTA

Moją specjalnością jest fizjoterapia ortopedyczna i fizjoterapia w sporcie. Jestem zafascynowany ludzkim organizmem dlatego cały czas się rozwijam i chcę zwiększać swoją skuteczność jako terapeuta. Chcę nieść pomoc i przywracać możliwie maksymalne funkcje moich podopiecznych.

Maksym Klingenberg

Chiropraktyk

Jestem absolwentem Krajowego Instytutu Medycznego. Moja profesjonalna ścieżka kariery rozpoczęła się od roli technika masażysty, co pozwoliło mi na dogłębne zrozumienie złożoności ludzkiego ciała. Jednak to właśnie chiropraktyka stała się moją prawdziwą pasją i obszarem, który fascynuje mnie do dziś. Praca, którą wykonuję, jest dla mnie nie tylko zawodem, ale przede wszystkim zamiłowaniem. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, z najwyższą uwagą i zaangażowaniem. Moim nadrzędnym celem jest zapewnienie, aby każdy pacjent opuszczał mój gabinet wolny od bólu, z uśmiechem na twarzy i poczuciem ulgi. Podchodzę do zdrowia i dobrostanu pacjentów w sposób holistyczny. Uważam, że organizm człowieka jest nierozerwalną całością, w której wszystkie elementy są ze sobą powiązane. Dlatego nie ograniczam się do leczenia objawowego, ale zawsze staram się znaleźć i zrozumieć faktyczną przyczynę problemów zdrowotnych moich pacjentów. Zapraszam do skorzystania z moich usług. Z moją pomocą, doświadczeniem i wiedzą, jestem przekonany, że razem możemy znaleźć drogę do poprawy Państwa zdrowia i samopoczucia.

mgr Emilia Dziadoszek

FIZJOTERAPEUTKA

W zawodzie pracuję od 22 lat. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu kierunek fizjoterapia. Od 2006 współpracuję z Gnieźnieńskim Stowarzyszeniem Amazonek prowadząc kompleksową terapię przeciwobrzękową dla osób po mastektomii piersi. Długoletnie doświadczenie pozwala mi dokładnie ocenić potrzeby pacjentów oraz umożliwić im szybszy powrót do zdrowia. Przez wiele lat byłam wykładowcą w Medycznym Studium Zawodowym, prowadząc zajęcia dydaktyczne, szkolenia oraz kursy doszkalające. Moim atutem jest komunikatywność, empatia i wysoka kultura osobista.

mgr Adrianna Bosacka

FIZJOTERAPEUTKA DZIECIĘCA

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku fizjoterapia w dyscyplinie nauk medycznych, nauk o zdrowiu, nauk o kulturze fizycznej. Ukończyłam kursy m. i. z zakresu zaburzeń rozwojowych niemowląt, przygotowanie do pionizacji i chodu dzieci oraz kurs podstawowy PNF pod patronatem IPNFA. Odbywałam liczne kursy i szkolenia z zakresu rehabilitacji sportowej. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i zadowolenie. Staram się być dla dzieci zawsze pogodna, serdeczna, godna zaufania i uśmiechnięta. Celem mojej pracy jest dążenie do osiągnięcia stabilizacji posturalnej dzieci z wadami postawy ale również zadbanie o prawidłowy rozwój motoryczny.

mgr. inz. Daria Marciniak

DIETETYK

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka. Posiadam doświadczenie w dietoterapii pacjentów hospitalizowanych. Na co dzień jestem Dietetykiem w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka”. Jestem dietetykiem z wykształcenia, ale również z powołania, staram się stale poszerzać swoją wiedzę śledząc najnowsze doniesienia naukowe z zakresu dietetyki oraz zdrowego żywienia. Chcę pokazać, że racjonalne żywienie to nie same wyrzeczenia i ciągłe uczucie głodu. Ważne jest to, by zrozumieć, że tylko trwała zmiana stylu życia przynosi długofalowe efekty. W pracy z pacjentami stawiam przede wszystkim na indywidualność i kompleksowość, polegającą na przyjrzeniu się pacjentowi z każdej strony – zarówno za pomocą analizatora składu ciała, jak i badań diagnostycznych i co najważniejsze dokładnego i szczerego wywiadu żywieniowego. Uważam, że bez tego nie można postawić dobrej diagnozy, a tym samym skutecznie zmienić nawyków żywieniowych. Bo nie o sam 7, 10 czy 14 dniowy jadłospis tu chodzi, ale o zmianę sposobu żywienia, stylu życia, zachowań zdrowotnych, które w dłuższej perspektywie zaowocują lepszym samopoczuciem, zdrowym duchem i wymarzoną sylwetką. Stawiam na prace długoterminową, ponieważ zaniedbań, których dopuszczamy się przez lata nie da zmienić się w tydzień czy dwa. Dlatego tez na każdym etapie naszej współpracy będę Cię motywować, edukować i wspierać, abyś osiągał(a) jak najlepsze efekty. Nowy, zdrowszy styl życia nie ma być dla ciebie czymś trudnym i wyczerpującym, ale ma Ci przynosić zdrowie i satysfakcję. Dlatego też jestem zwolennikiem metody małych kroków i realnych założeń.