ZDROWIE I PIĘKNO WYNIKA Z HARMONII…

Myślą przewodnią budowania Kliniki było pięć wartości: nowoczesność, profesjonalizm, jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

JAKOŚĆ – każdy zabieg jest wykonywany na aparaturze oraz produktach kosmetycznych najwyższej jakości. Nasz sprzęt oraz nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty.

W ramach produktów w naszym portfolio znajdziesz takie marki jak: KLAPP, mesoestetic®, MEDIK 8.

NOWOCZESNOŚĆ – holistyczne terapie to przyszłość w branży fizjoterapeutycznej oraz w branży beauty. Cały czas poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań.

PROFESJONALIZM – nasz zespół tworzą doświadczenie profesjonaliści – fizjoterapeuci oraz kosmetolodzy, dla których ich praca to nie tylko zawód ale również pasja.

SKUTECZNOŚĆ – stawiamy na programy terapeutyczne o najlepszych z możliwych rezultatów tworząc indywidualne terapie zabiegowe.

BEZPIECZEŃSTWO – dbałość o bezpieczeństwo wykonywanych procedur zabiegowych to nasz priorytet.

Odpowiadając na Wasze potrzeby, przygotowaliśmy obszerną ofertę zabiegów z zakresu fizjoterapii:

 • FIZJOTERAPII BÓLOWEJ – terapia dedykowana osobom z przewlekłymi bólami narządu ruchu. Dobór odpowiednich technik terapeutycznych pozwala na łagodzenie lub całkowite wyeliminowanie uciążliwych dolegliwości i poprawę jakości życia.
 • FIZJOTERAPII SPORTOWEJ – skupia się na pracy ze sportowcami oraz osobami spędzającymi czas w sposób aktywny. Nastawiona jest na wspomaganie treningów oraz ich efektywności, optymalizacji osiągnięć sportowych i niezwykle ważnej regeneracji oraz pracy z kontuzjami powstałymi podczas aktywności fizycznej.
 • FIZJOTERAPII ONKOLOGICZNEJ – towarzyszy pacjentowi onkologicznemu  przez cały okres leczenia niezależnie od stanu jego zdrowia i sprawności. Bardzo często u pacjentów onkologicznych podczas operacji usuwane są węzły chłonne czego skutkiem jest  obrzęk  limfatyczny. W celu poprawy komfortu życia pacjenta  należy wdrożyć kompleksową terapię przeciwobrzękową.
 • FIZJOTERAPII UROGINEKOLOGICZNEJ – jest stosunkowo nową dziedziną fizjoterapii,  zajmuje się leczeniem, a także profilaktyką problemów związanych głównie z dolegliwościami kobiecymi, zajmuje się dysfunkcjami mięśni dna miednicy.
 • FIZJOTERAPII DZIECIĘCEJ – obejmuje doradztwo, leczenie i opiekę nad pacjentami pediatrycznymi z opóźnieniami rozwojowymi lub zaburzeniami ruchowymi.
 • MASAŻE RELAKSACYJNE I RYTUAŁY NA CIAŁO – pozwalają zredukować napięcia mięśniowe, odprężyć całe ciało i wyciszyć emocjonalnie osobę masowaną

W ramach oferty kosmetologicznej pomożemy udoskonalić Ci Twoje piękno oferując:

 • ZABIEGI NA TWARZ –  dopasowane do problemów i potrzeb skóry np. trądzik, przebarwienia, suchość skóry, rumień i rozszerzone naczynka, skóra wrażliwa i atopowa
 • ODMŁADZANIE – w ramach kosmetologii pomagając w walce z upływającym czasem wyznajemy filozofię „Stay the same” czyli stawiamy na zabiegi prewencyjne i regenerujące skórę, zatrzymujące upływający czas bez zmieniania rysów twarzy i narażania Pacjenta na utratę naturalności.
 • ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ – wyszczuplające, antycellulitowe i ujędrniające.
 • STREFA MED – m.in. redukcja łysienia, pracę z bliznami, pracę rozstępami, terapia redukująca obrzęki i zasinienia pod oczami
 • DEPILACJA LASEROWA – redukcja zbędnego owłosienia 
 • DORADZTWO DIETETYCZNE

Bądź piękna, bądź piękny, bądź zdrowa, bądź zdrowy! My jesteśmy po to, żeby Ci pomóc i Ci to umożliwić!